Vaieldamatult võib büroo kolimine tunduda võrdlemisi keeruline ettevõtmine. Mitmel juhul ei saa mitmed ettevõtted lubada ettevõtte seiskumist isegi päevaks, eriti veel juhul kui on tegemist suure kontoriruumiga. Keskmine kolimine võtab enamikul juhtudel 4-7 päeva, mis võib väga halvasti mõjuda ettevõtte bilansile kui ka üldisele produktiivsusele. Siiski on võimalik seda probleemi vältida!

Büroode kolimine Special Service Groupis

Meie eesmärk on muuta kolimine võimalikult kiireks ja valutuks protsessiks. Kui kolimist detailselt planeerida on võimalik muuta tööseisaku väga minimaalseks. Kolimisprotsessi saab kiirendada vaid mõne päevaseks.

Hea praktika on kui ettevõte lõpetab oma töönädala reedel, kus pakitakse ka ühtlasi oma isiklik ja muuvajalik, et juba esmaspäeval alustada tööd uues ettevalmistatud tööpinnal. Seejuures seal ees ootamas kõik vajalik.

Kõik selle jaoks vajalik saab hinnata büroo kolimise ettevalmistamisel. SSG meeskond vaatab üle, kuidas võimalikult optimeeritult kolida seejuures vältides võimalike kahjude tekkimist ja lisakulusid.

SSG büroode kolimine on kaetud kindlustusega. Kanname kolimise ajal materiaalset vastutust. Juhul kui peaks juhtuma õnnetust meie süü läbi kõrvaldame kahjustused tasutu ja või katame kahjustusega seotud kulud.

Hinnapakkumine on meie klientidele tasuta!

 

HINNAPÄRING